piątek, 9 marca 2018

Rozpoczęło się przyjmowanie zapisów na spinningowe zawody wędkarskie z łódek dla osób niepełnosprawnych - Szczecinek 2018!


Przepiękne jezioro Trzesiecko, mieszczące się w Szczecinku, w tym roku stanie się niekwestionowaną stolicą niepełnosprawnych wędkarzy. Planowana jest organizacja dwóch spektakularnych imprez, najpierw w okresie 15-17 czerwca odbędzie się tam II Edycja Spinningowych Zawodów wędkarskich z łódek dla osób z dysfunkcją ruchu i niewidomych, natomiast między 4 a 7 października ściągną do Szczecinka najlepsi niepełnosprawni wędkarze Europy na Spinningowe Mistrzostwa Europy z łódek organizowane przez International Fishing Competition of the Deaf from the Boat.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w czerwcowych zmaganiach może ucieszyć informacja, że zaczęły się właśnie zapisy - zgłoszenia na zawody przyjmowane są pod adresem email: info@wedkarzebezbarier.pl lub na stronie Facebook WBB (Wędkarze Bez Barier). Więcej szczegółów poniżej.


Zobacz też krótki filmik "Wędkarzy bez barier" zapraszający do udziału w dwóch imprezach wędkarskich, jakie odbędą się w tym roku w Szczecinku.

1 komentarz:

  1. Jak można skontaktować się z Administratorem "Niepełnosprawni wiadomości" mamy informacje do przekazania.
    Pozdrawiam
    Wędkarze Bez Barier
    info@wedkarzebezbarier.pl

    OdpowiedzUsuń