środa, 10 stycznia 2018

Najpierw zawstydził turystów jadących wozami nad Morskie Oko, a teraz wspiera WOŚP. Czeka go kolejny, jeszcze ważniejszy górski spacer!


Usłyszała o nim cała Polska, po tym, jak w ostatnie święta Bożego Narodzenia wraz ze swoimi rodzicami pokonał na wózku inwalidzkim całą drogę do Morskiego Oka, zrobił to o własnych siłach, zawstydzając jednocześnie dziesiątki pełnosprawnych turystów, którzy w tym samym czasie pokonywali tę trasę w góralskich wozach konnych. Jego postawa zachwyciła setki tysięcy internautów i zapewne dla wielu stanowi wspaniały wzór do naśladowania.

Bohaterem tej historii jest 5-letni Arek, a co najważniejsze nie spoczął na laurach! Teraz wraz ze swoją rodziną włączył się w akcję WOŚP. Na Allegro pojawiła się aukcja Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przedmiotem jest wyjątkowy i niepowtarzalny spacer nad Morskie Oko w towarzystwie Arka i jego rodziców. Dodatkowo wszystko zostanie uwiecznione podczas profesjonalnej sesji fotograficznej. Gwarantowana jest niepowtarzalna atmosfera, doborowe towarzystwo i niezapomniane przeżycia. Oczywiście wylicytowana kwota zostanie przekazana na WOŚP.


W chwili obecnej w aukcji bierze udział 9 osób i wylicytowano kwotę 610 zł, ale to dopiero początek i nikt nie wątpi, że będzie więcej :)

Jedno można powiedzieć - rodzice mogą być z niego dumni! Jeśli chcesz dołączyć do licytacji koniecznie odwiedź stronę aukcji na Allegro. Źródło zdjęć: Allegro.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza