czwartek, 10 maja 2018

Poczta Polska z ofertą pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Oto pełna lista lokalizacji spotkań z przedstawicielami firmy


Eksperci Poczty Polskiej będą promować zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach ogólnopolskiego Dnia Osób z Niepełnosprawnością "Sięgnij po sukces" - w wybranych placówkach ZUS.


Przedstawiciele Poczty Polskiej wspólnie z działaczami Fundacji Aktywizacja 11 maja, w 14 miastach - w wyznaczonych siedzibach ZUS oraz innych miejscach, w których organizowane będą obchody Dnia Osób z Niepełnosprawnością (tutaj więcej o tym wydarzeniu) będą udzielać informacji na temat ofert pracy i możliwości zatrudnienia osób z niepełnosprawnością na Poczcie.

Poniżej pełna lista wyznaczonych lokalizacji spotkań:

- Białystok, Odział ZUS, ul. Młynowa 29,
- Bydgoszcz, Akademicka Przestrzeń Kulturalna przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Królowej Jadwigi 14,
- Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych, aleja Zwycięstwa 96/98,
- Gorzów Wielkopolski, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Sikorskiego 107,
- Szczecin, Jasne Błonia Park Kasprowicza,
- Lublin, Odział ZUS, ul. T. Zana 36,
- Olsztyn, Odział ZUS, Plac Konsulatu Polskiego 4,
- Opole, Centrum Dialogu Obywatelskiego, ul. Koraszewskiego 7/9,
- Kielce, budynek ZUS ul. Kolberga 2A,
- Kraków, os. Teatralne 15,
- Łódź, Odział ZUS, 90-431 Łódź, ul. Zamenhofa 2,
- Poznań, Uniwersytet Ekonomiczny, Centrum Edukacyjne Usług Elektronicznych ul. Towarowa 55,
- Warszawa, III Odział ZUS, ul. Czerniakowska 16,
- Zabrze, Oddział ZUS, ul. Szczęść Boże 18.

Dla przypomnienia Poczta Polska nawiązała współpracę z podmiotami wspierającymi aktywizację osób z niepełnosprawnościami w ramach pilotażowego programu "Praca-Integracja" finansowanego przez PFRON. Fundacja Aktywizacja nie tylko rekrutuje kandydatów i świadczy usługi z zakresu doradztwa zawodowego, ale również prowadzi szkolenia dla kandydatów oraz kadry menedżerskiej Poczty Polskiej. W ciągu najbliższych dwóch lat zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami w Poczcie Polskiej ma się zwiększyć o kolejne 400 osób. Docelowo będą oni pracować w placówkach pocztowych i sortowniach.

Więcej o programie "Praca-Integracja" można przeczytać na stronie PFRON.


Zgodnie z informacją, zamieszczoną na stronie firmy, w Poczcie Polskiej zatrudnienie osób niepełnosprawnych wzrosło w ubiegłym roku o ponad 20 proc. i systematycznie się zwiększa.

Źródło informacji: poczta-polska.pl

Lubię to! / Udostępnij na Facebook!

2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie napisane. Brawo dla autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie jeśli poczta wychodzi do osób z niepełnosprawnościami i jak dla mnie jest to bardzo dobre wyjście. Ja również bardzo chętnie korzystam z przesyłek kurierskich https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd i moim zdaniem jest to najlepsza opcja jaka może na ten moment być.

    OdpowiedzUsuń